خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » انتقاد فابرگاس از گل های رونالدو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۷

 کد خبر: 21605
 183 بازدید

انتقاد فابرگاس از گل های رونالدو


کریستیانو رونالدو پرتغال رئال مادرید

سسک فابرگاس، هافبک اسپانیایی چلسی که به اردوی تیم ملی کشورش برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دعوت نشد، به بررسی عملکرد لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، دو فوق ستاره حاضر در روسیه پرداخته است

به گزارش مشرق، چهار گلی که کریستیانو رونالدو در دو بازی ابتدایی تیم ملی کشورش در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ثمر رسانده است و ناکامی لیونل مسی از درخشش در لباستیم ملی آرژانتین در این جام باعث شده تا باز هم بازار مقایسه این دو ابر ستاره دنیای فوتبال داغ شود.

سسک فابرگاس، هافبک اسپانیایی چلسی و سابق بارسلونا، در یادداشتی که برای BBC نوشته است در خصوص عملکرد این دو ستاره در جام جهانی نوشت:

داستان تکراری مسی در تیم ملی آرژانتین در برابر کروواسی؛ اما او مقصر این شکست نیست. همانطور که در آنالیز خود در برنامه تلویزیونی پس از بازی گفتم آرژانتین شبیه یک لشکر شکست خورده است.

به همین دلیل شرایط برای مسی خیلی سخت شده است. او وقتی نیاز دارد کسی بازیسازی کند و فضا برای او مهیا کند، کیفیت لازم را پشت سر خود نمی بیند.

فابرگاس در ادامه یادداشت خود به کریستیانو رونالدو و گل های او پرداخت و گفت:

این روزها رونالدو نقش متفاوتی را ایفا می کند. اکثر مواقع او در جلوی زمین ایستاده است و دیگر او را در حال دویدن در همه جای زمین نمی بینیم. او یکی از بزرگ ترین ستاره های حاضر در روسیه است و با توجه به ۴ گلی که به ثمر رسانده شروع خیلی خوبی در این بازی ها داشته است.

بله او شروع خوبی داشته است، اما نگاه دقیق تری به دستاورد او داشته باشید؛ یک پنالتی، یک ضربه آزاد، یک گل از روی ارسال کرنر و شوتی که دخیا باید آنرا مهار می کرد. نمی توان گفت او یا پرتغال بازی خوبی به نمایش گذاشته اند یا تیکی تاکا بازی کرده اند.

باید به او احترام گذاشت اما گل های او یا پنالتی بوده اند، یا ضربه شروع مجدد و یا اشتباه دیگر بازیکنان!

تیم ملی پرتغال به همراه اسپانیا در حال حاضر صدرنشینان گروه دوم جام جهانی ۲۰۱۸ هستند و روز دوشنبه به ترتیب به مصاف ایران و مراکش خواهند رفت.

منبع: وب سایت برنامه نود

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی , اخبار ورزشی جهان
ارسال دیدگاه