خبرهای ویژه

» روان شناسی » انواع هوش های ۹ گانه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۶:۱۷

 کد خبر: 15169
 176 بازدید

انواع هوش های ۹ گانه


انواع هوش های ۹ گانه انواع هوش های ۹ گانه هوش پنجم، هوش موسیقی: افراد با هوش موسیقیایی بهتر از دیگران آهنگ ها را به خاطر میسپارند. به تن صدا حساسند. این افراد از کودکی به موسیقی علاقه نشان میدهند. پرورش هوش موسیقیایی ۱٫ از آهنگ و موسیقی در منزل استفاده کنید. ۲٫ از فرزندتان […]

انواع هوش های 9 گانه (بخش سوم )  هوش پنجم، هوش موسیقی:  افراد با هوش موسیقیایی بهتر از دیگران آهنگ ها را به خاطر میسپارند. به تن صدا حساسند. این افراد از کودکی به موسیقی علاقه نشان میدهند.  پرورش هوش موسیقیایی 1. از آهنگ و موسیقی در منزل استفاده کنید. 2. از فرزندتان بخواهید برای بیان مطالب درسی از موسیقی و آواز (لحن آهنگین) استفاده کنند. 3. یک جُنگ یا فستیوال هنری در خانه برگزار کنید و فرزندتان را برای نواختن و استفاده از موسیقی تشویق کنید.  4. برای مطالبی که نیازمند به خاطر سپردن هستند، از لحن آهنگین استفاده کنید. 6. به او بگویید درس را روخوانی کند. بلند خوانی از متن کتاب به دانش آموزان کمک می کند از راه شنیدن بیاموزند.

انواع هوش های ۹ گانه

انواع هوش های ۹ گانه

هوش پنجم، هوش موسیقی: افراد با هوش موسیقیایی بهتر از دیگران آهنگ ها را به خاطر میسپارند. به تن صدا حساسند. این افراد از کودکی به موسیقی علاقه نشان میدهند.

پرورش هوش موسیقیایی
۱٫ از آهنگ و موسیقی در منزل استفاده کنید.
۲٫ از فرزندتان بخواهید برای بیان مطالب درسی از موسیقی و آواز (لحن آهنگین) استفاده کنند.
۳٫ یک جُنگ یا فستیوال هنری در خانه برگزار کنید و فرزندتان را برای نواختن و استفاده از موسیقی تشویق کنید.

۴٫ برای مطالبی که نیازمند به خاطر سپردن هستند، از لحن آهنگین استفاده کنید.
۶٫ به او بگویید درس را روخوانی کند. بلند خوانی از متن کتاب به دانش آموزان کمک می کند از راه شنیدن بیاموزند.


برچسب ها :
دسته بندی : روان شناسی , سبک زندگی
ارسال دیدگاه