خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » بازیکنان ایران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۶

 کد خبر: 21625
 90 بازدید

بازیکنان ایران


جام جهانی ۲۰۱۸|تاوارس: بازیکنان ایران تمام توان‌شان را مقابل پرتغال به کار خواهند بست

 

به گزارش خبر گزاری تسنیم، روی تاوارس که به واسطه چهار سال حضورش در ایران و فعالیت به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها شناخت خوبی از تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش و فوتبال ایران دارد، معتقد است که تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند برای پرتغال دردسرساز شود. او در این باره گفت: برای ایرانیان رسیدن به بازی آخر مرحله گروهی با داشتن همچنان شانس صعود به مرحله حذفی یعنی کارشان را تقریباً به خوبی انجام داده‌اند، اما آنها چیزهای بیشتری می‌خواهند. با توجه به شناختی که از مردم ایران و تیم ملی این کشور دارم، می‌دانم که آنها در زمین تمام توان خود را به کار خواهند بست.

کارلوس کی روش: بازیکنان ایران با تجربه تر از سالهای قبل هستند.

این مربی پرتغالی که قرار است در فصل پیش‌رو در کادرفنی امیر قلعه‌نویی در تیم سپاهان فعالیت کند، همچنین در تمجید از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: ایران با وجود کارلوس کی‌روش تیمی مستحکم‌تر شده است و این به خاطر ۶ سال حضور وی روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی است.

وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: بازیکنان تیم ملی اکنون بسیار باتجربه‌تر هستند چرا که برخی از آنها در  لیگ‌های اروپایی و یا در لیگ‌های کشورهای دیگر بازی می‌کنند و این ظرفیتی دیگر به تیمی ملی می‌دهد. نقطه قوت تیم ملی ایران در عین حال می‌تواند تبدیل به نقطه ضعف آنها شود چون آنها به روسیه رفته‌اند تا به جهانیان نشان دهند که قادر هستند با بهترین تیم‌های جهان مقابله کنند و در عین حال به تصویری که به انزوای سیاسی و تجاری شناخته شده و اخیراً در ماجرای «نایکی» شاهدش بودیم، غلبه کنند.

تاوارس در پایان خاطرنشان کرد: با این وجود این اشتیاق و این اراده ممکن است منجر به بروز برخی اختلاف‌نظرها شود و تیم با تجربه و با کیفیتی همچون پرتغال بتواند از آن بهره ببرد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی , اخبار ورزشی جهان
ارسال دیدگاه