خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » ۳+۲ بازیکن از لیست پرسپولیس کنار گذاشته خواهند شد؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۸

 کد خبر: 18756
 182 بازدید

۳+۲ بازیکن از لیست پرسپولیس کنار گذاشته خواهند شد؟


نقل و انتقالات

کدام بازیکنان پرسپولیس کنار گذاشته خواهند شد؟ به گزارش فارس، در حالیکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس کماکان بسته است و هنوز تصمیم قطعی در خصوص لغو شدن از محرومیت نقل و انتقالات یا پابرجا ماندن آن اعلام نشده اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا بازیکنان مدنظر برانکو سرمربی تیم خود را […]

کدام بازیکنان پرسپولیس کنار گذاشته خواهند شد؟

به گزارش فارس، در حالیکه پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس کماکان بسته است و هنوز تصمیم قطعی در خصوص لغو شدن از محرومیت نقل و انتقالات یا پابرجا ماندن آن اعلام نشده اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا بازیکنان مدنظر برانکو سرمربی تیم خود را جذب کنند تا در صورت لغو شدن محرومیت از نقل و انتقالات این بازیکنان از ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شوند و یا اینکه در صورتی که محرومیت از نقل و انتقالات پابرجام بماند در نیم‌فصل دوم از آنها استفاده کنند.

با این همه لیست بازیکنان پرسپولیس تکمیل است و در صورتی که مسئولان این باشگاه بخواهند بازیکن یا بازیکنانی را به لیست تیم اضافه کنند باید برخی از بازیکنان را از لیست بزرگسالان کنار بگذارند.

صادق محرمی جدایی‌اش از پرسپولیس و پیوستن به دیناموزاگرب کرواسی قطعی است و از طرف دیگر برانکو به مسئولان باشگاه اعلام کرده که نیازی به محسن مسلمان ندارد تا او هم دومین جدا شده قطعی پرسپولیس لقب بگیرد. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها باب مذاکره را با چند بازیکن باز کرده‌اند و در صورت جذب همه آنها باید چند بازیکن دیگر از لیست بزرگسالان کنار گذاشته شود.

از یک طرف گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ایی پرسپولیس که به عنوان بهترین گلزن تیم پیکان به جمع سرخ‌پوشان اضافه شد از نظر فنی نتوانست رضایت برانکو را جلب کند و سرمربی پرسپولیس به مسئولان باشگاه اعلام کرده که علامت سوال بزرگی درباره این بازیکن وجود دارد و احتمال کنار گذاشتن او از لیست سرخ‌پوشان بسیار زیاد است. البته احسان علوان‌زاده و آدام همتی دو بازیکنی هستند که در فصل هفدهم لیگ برتر حضور بسیار کم رنگی در نتیجه‌گیری پرسپولیس داشتند و به دلیل اینکه در لیست بالای ۲۳ سال قرار دارند در صورتی که قرار باشد بازیکنی به جمع پرسپولیس اضافه شود قطعاً این دو بازیکن هم از لیست سرخ‌پوشان کنار گذاشته خواهند شد. این را هم در نظر بگیرید هنوز وضعیت وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کمال کمیابی‌نیا مشخص نیست. هرچند که این سه نفر مدنظر سرمربی پرسپولیس هستند.

تمام این احتمالات در حالی رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت که پرسپولیس به صورت قطعی بازیکنانی را جذب کند و پنج بازیکن مورد اشاره که دو نفر آنها جدایی‌شان قطعی است کاندیدای کنار گذاشتن از لیست سرخ‌‌پوشان هستند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار ورزشی
ارسال دیدگاه