خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » برزیل هم متوقف شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۸:۴۶

 کد خبر: 20837
 150 بازدید

برزیل هم متوقف شد


تیم ملی برزیل برای اولین بار در تاریخ جام جهانی اولین دیدار خود را بدون برد آغاز کرد. به گزارش ایسنا، دو تیم ملی برزیل و سوئیس در اولین دیدار خودشان در جام جهانی برابر هم به میدان می روند که گزارش این دیدار را در زیر می‎خوانیم: اولین خطر جدی را ژمایلی روی دروازه […]

تیم ملی برزیل برای اولین بار در تاریخ جام جهانی اولین دیدار خود را بدون برد آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، دو تیم ملی برزیل و سوئیس در اولین دیدار خودشان در جام جهانی برابر هم به میدان می روند که گزارش این دیدار را در زیر می‎خوانیم:

اولین خطر جدی را ژمایلی روی دروازه برزیل ایجاد کرد و ارسال ژردان شکیری را به بالای دروازه فرستاد. در ادامه برزیل صاحب موقعیت شد و پائولینیو می توانست در دقیقه ۱۱ گل برتری را به ثمر برساند که این توپ با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹ کوتینیو موفق شد گل زیبایی را وارد دروزاه سوئیس کند و تیمش را پیش بیندازد. بعد از این گل زیبا بازی آرام شد و دو تیم به میدان داری مشغول بودند و موقعیت خاصی را روی دروازه ها شاهد نبودیم.

دقیقه ۴۵ ضربه سر تیاگو سلیوا روی ارسال کرنر از جناح چپ با اختلاف کمی از بالای دروازه سوییس بیرون رفت تا این دیدار با برتری یک بر صفر برزیل در نیمه نخست خاتمه یابد.

در دقیقه ۵۰ استیون زوبر با ضربه سر توانست از روی نقطه کرنر گل تساوی را وارد دروازه برزیل کند. هر چند بازیکنان برزیل معتقد بودند سوئیسی ها خطا کردند و این گل باید مردود اعلام می شد.  بعد از این گل بار دیگر برزیلی ها بازی رو به جلویی را به نمایش گذاشتند. 

در دقیقه ۸۹ روبرتو فیرمینو با ضربه سر در آستانه باز کردن دروازه بود که موفق به این کار نشد و چند ثانیه بعد هم ضربه میراندا از کنار دروازه به بیرون رفت و این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ترکیب برزیل: آلیسون، تیاگو سیلوا، میراندا، مارسلو، کاسیمیرو، گابریل ژسوس، نیمار، فیلیپ کوتینیو، دانیلو، پائولینیو و ویلیان.

ترکیب سوئیس: یان سومر، اشتفان لیش اشتاینر، مانوئل آکانجی، هریس سفروویچ، گرانیک ژاکا، والون بهرامی، ریکاردو رودریگز، استیون زوبر، بلرین ژمایلی، فابرین شار، ژردان شکیری.

کوتینیو بهترین بازیکن این دیدار شد

پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال برزیل و سوئیس، مسئولان برگزاری مسابقات کوتینیو هافبک برزیل را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کردند.

صربستان صدرنشین گروه برزیل

تیم ملی برزیل در دیدار مقابل سوئیس به تساوی یک بر یک رسید تا دو تیم به یک امتیاز دست یابند. پیش از این بازی صربستان از این گروه کاستاریکا را با یک گل مغلوب کرد تا صدرنشین گروه شود.

پیش از این، این تیم اولین دیدار خود را همیشه با برد آغاز کرده است.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی , اخبار ورزشی جهان
ارسال دیدگاه