خبرهای ویژه

» اخبار اجتماعی » بورس تهران دوباره قرمز شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۴

 کد خبر: 22447
 76 بازدید

بورس تهران دوباره قرمز شد


شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ششم تیرماه ۹۷، با کاهش ۲۲۰۲ واحدی معادل ۱٫۹۴ درصد به رقم ۱۱۱ هزار و ۳۲۴ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس، شاخص کل با افت ۲۷ واحدی مواجه شد و به رقم ۱۲۶۹ واحد رسید.

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ششم تیرماه ۹۷، با کاهش ۲۲۰۲ واحدی معادل ۱٫۹۴ درصد به رقم ۱۱۱ هزار و ۳۲۴ واحد رسید. این در حالی است که روز گذشته نیز شاهد کاهش ۱۶۴۶ واحدی معادل ۱٫۴۳ درصد نماگر کل بورس بودیم.

به گزارش تابناک اقتصادی امروز تالار شیشه‌ای در پنجمین و آخرین روز کاری هفته، همانند روز گذشته، شاهد روند نزولی شاخص‌های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با کاهش ۶۷۲ واحدی معادل ۱٫۹۴ درصد به رقم ۳۳ هزار و ۹۷۸ واحد رسید. شاخص کل هم وزن، با افت ۲۱۸ معادل ۱٫۱۶ درصد، عدد ۱۸ هزار و ۷۰۳ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با کاهش ۱۵۸ واحدی معادل ۱٫۱۶ درصد به رقم ۱۳ هزار و ۵۱۷ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۲۶۱۲ واحد کاهش معادل ۲٫۰۹ درصد را رقم زد و به سطح ۱۲۲ هزار و ۴۸۱ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول، با ۱۵۸۰ واحد کاهش معادل ۱٫۹۰ درصد به رقم ۸۱ هزار و ۶۵۴ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۴۶۰۵ واحد کاهش معادل ۲٫۰۲ درصد همراه بود و عدد ۲۲۳ هزار و ۳۶۰ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص کل بورس بیشترین پیشروی را  در ساعت ۰۹:۴۵ داشت و در سطح ۱۱۳ هزار و ۸۱۰ واحد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد معاملاتی فولاد متعلق به فولاد مباركه اصفهان با ۳۲۱ واحد، نماد فارس متعلق به صنايع پتروشيمي خليج فارس با ۲۲۷ واحد، نماد فملی متعلق به ملي‌ صنايع‌ مس‌ ايران‌ با ۲۰۱ واحد، نماد تاپیکو متعلق به س. نفت و گاز و پتروشيمي تأمين با ۱۲۷ واحد، نماد وغدیر متعلق به سرمايه‌گذاري‌غدير(هلدينگ‌ با ۱۱۵ واحد، نماد پارسان متعلق به گسترش نفت و گاز پارسيان با ۹۸ واحد، نماد شپنا متعلق به پالايش نفت اصفهان با ۸۸ واحد، نماد فخوز متعلق به فولاد خوزستان با ۸۶ واحد، نماد ومعادن متعلق به توسعه‌معادن‌وفلزات‌ با ۸۴ واحد و نماد مبین متعلق به پتروشيمي مبين با ۷۹ واحد و همچنین نماد جم متعلق به پتروشيمي جم با ۷۱ واحد کاهش، بیشترین تاثیر منفی را کاهش شاخص کل بورس داشتند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی
ارسال دیدگاه