خبرهای ویژه

» اخبار اجتماعی » تعداد مسمومین در کلاردشت به ۳۰۰ تن رسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۱

 کد خبر: 18535
 123 بازدید

تعداد مسمومین در کلاردشت به ۳۰۰ تن رسید


مسمویت در کلاردشت

افزایش تعداد مسمویت در کلاردشت فرزاد گوهردهی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد مسمومیت مردم کلاردشت، اظهار کرد: تا این لحظه حدود ۳۰۰ نفر مراجعه به مراکز درمانی صورت گرفت که تمام این افراد به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند. وی گفت: افراد بیشتر به مراکز درمانی و دولتی سطح کلاردشت مراجعه کردند و […]

افزایش تعداد مسمویت در کلاردشت

فرزاد گوهردهی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد مسمومیت مردم کلاردشت، اظهار کرد: تا این لحظه حدود ۳۰۰ نفر مراجعه به مراکز درمانی صورت گرفت که تمام این افراد به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

مسمومیت در کلاردشت

وی گفت: افراد بیشتر به مراکز درمانی و دولتی سطح کلاردشت مراجعه کردند و برخی نیز در مطب‌ها و درمانگاه‌ها حضور دارند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: هیچ مورد بستری تاکنون در بیمارستان‌ها نداریم و شرایط فعلی تحت کنترل است.

گوهردهی در مورد علت اپیدمی مسمویت در کلاردشت خاطرنشان کرد: علت این اپیدمی همچنان در دست بررسی است و آزمایش‌های لازم انجام و نمونه های مختلف نیز به آزمایشگاه جهت بررسی فرستاده شده است.

وی افزود: همچنین تیم درمانی کارشناسی مدیریتی بهداشت محیط و تیم درمانی کارشناسی مدیریتی بیماری های علوم پزشکی در شهرستان کلاردشت مستقر هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: بیمارستان و مراکز درمانی کلاردشت و شهرستان‌های همجوار مانند چالوس و تنکابن در آماده‌باش کامل به سر می‌برند تا در صورت لزوم نیروهای درمانی در آنجا مستقر شوند و آماده خدمات‌دهی به بیماران احتمالی بوده و متخصصان نیز به منطقه اعزام شدند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی , اخبار روز
ارسال دیدگاه