خبرهای ویژه

» اخبار اجتماعی » بیت آیت الله حائری با صدور اطلاعیه‌ای، خبر منتشر شده در برخی شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۵

 کد خبر: 18780
 106 بازدید

بیت آیت الله حائری با صدور اطلاعیه‌ای، خبر منتشر شده در برخی شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرد.


آیت الله حائری

تکذیب شایعه منتشر شده درباره آیت الله حائری به گزارش الف درپی انتشار خبر تعرض به تعدادی دانش آموز دبیرستانی در  یکی از مناطق تهران و دستگیری فرد متهم ،برخی افراد در شبکه های اجتماعی به دروغ  متخلف را منتسب به بیت مرحوم آیت الله حائری شیرازی معرفی کردند . بیت آن مرحوم با انتشار […]

تکذیب شایعه منتشر شده درباره آیت الله حائری

به گزارش الف درپی انتشار خبر تعرض به تعدادی دانش آموز دبیرستانی در  یکی از مناطق تهران و دستگیری فرد متهم ،برخی افراد در شبکه های اجتماعی به دروغ  متخلف را منتسب به بیت مرحوم آیت الله حائری شیرازی معرفی کردند . بیت آن مرحوم با انتشار اطلاعیه‌ای این ادعا را رد و اعلام نمود  :بیت آیت الله حائری، منسوب شاغل در آموزش و پرورش تهران ندارد.

بیت مرحوم آیت الله حائری اعلام کرد: این خاندان هیچ منسوب شاغل در آموزش و پرورش استان تهران ندارد و انتصاب فوق را به شدت تکذیب می‌کند.

در اطلاعیه فوق طرح این گونه مسائل و انتصاب آن به بیوت علمای ربانی جهت خدشه دار کردن و تخریب چهره روحانیون ذی‌شان و مورد وثوق جامعه عنوان شده است.

در این اطلاعیه از دادستانی محترم تقاضای ورود به موضوع و برخورد قاطع و سریع با منتشر کنندگان این خبر در فضای مجازی را کرده است و تاکید شده که بیت امام جمعه سابق شیراز، هر گونه پیگیری حقوقی در خصوص خبر کذب منتشره در شبکه‌های اجتماعی را برای خود محفوظ می‌داند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی , اخبار روز
ارسال دیدگاه