خبرهای ویژه

» اخبار اقتصادی » جدیدترین قیمت طلا سکه و ارز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۴

 کد خبر: 19762
 154 بازدید

جدیدترین قیمت طلا سکه و ارز


جدیدترین قیمت طلا سکه و ارز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دومیلیون و ۳۶۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۰۲ هزار تومان فروخته می‌شود. به گزارش مشرق، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و ۳۶۵ هزار […]

جدیدترین قیمت طلا سکه و ارز

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دومیلیون و ۳۶۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۰۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش مشرق، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و ۳۶۵ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و ۲۲۰ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۱۴۰  هزار تومان، ربع‌سکه ۶۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۸۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۰۲ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۹٫۴ دلار معامله می‌شود.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز هر نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و امروز ۴۲۲۱ تومان قیمت‌گذاری شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۸ هزار و ۸۰ تومان و هر پوند با ارزش ۹ هزار و ۲۰۷ تومان و درهم امارات ۱۸۶۱ تومان دادوستد می‌شد.

منبع: تسنیم

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار اقتصادی
ارسال دیدگاه