خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی جهان » جشن قهرمانی رئال مادرید در میدان «سیبلس» برگزار شد/ رونالدو قول ماندن داد، راموس کری خواند + تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۹

 کد خبر: 18332
 187 بازدید

جشن قهرمانی رئال مادرید در میدان «سیبلس» برگزار شد/ رونالدو قول ماندن داد، راموس کری خواند + تصاویر


جشن قهرمانی رئال مادرید

جشن قهرمانی رئال مادرید با استقبال بی نظیر مردم مواجه شد به گزارش تسنیم، تیم رئال مادرید پس از برتری ۳ بریک مقابل لیورپول در فینال فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان اروپا همراه هوادارانش در میدان «سبیلس» مادرید، جشن قهرمانی برگزار کرد. در این مراسم کریس رونالدو، ستاره مشهور رئال مادرید میکروفون به دست گرفت  و با […]

جشن قهرمانی رئال مادرید با استقبال بی نظیر مردم مواجه شد

به گزارش تسنیم، تیم رئال مادرید پس از برتری ۳ بریک مقابل لیورپول در فینال فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان اروپا همراه هوادارانش در میدان «سبیلس» مادرید، جشن قهرمانی برگزار کرد.

در این مراسم کریس رونالدو، ستاره مشهور رئال مادرید میکروفون به دست گرفت  و با این جملات ازماندن در تیمش گفت: متشکرم که امروز اینجا حاضر شدید. ما به لطف شما که همیشه ما را حمایت می‌کنید، تاریخ سازی کردیم. لحظات شادی است و ما هم خوشحال هستیم. از همه متشکرم. سال آینده شما را می‌بینم.زنده‌باد مادرید!

همچنین سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در پاسخ به کری‌خوانی‌های خوانفران، بازیکن اتلتیکومادرید پس از قهرمانی در لیگ اروپا اظهار داشت: می‌خواهم  یک آواز بخوانم. گاهی بعضی‌ها برخی چیزها را فراموش می‌کنند.باید به همه سرخپوشان بگوییم در پایتخت چه کسی رئیس است!

تصاویر جشن قهرمانی رئال مادرید را در زیر مشاهده کنید.

 

جشن قهرمان رئال مادرید

جشن قهرمان رئال مادرید

جشن قهرمان رئال مادرید

جشن قهرمان رئال مادرید

جشن قهرمان رئال مادرید

جشن قهرمان رئال مادرید

جشن قهرمان رئال مادرید

جشن قهرمان رئال مادرید


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار ورزشی جهان
ارسال دیدگاه