خبرهای ویژه

» بین المللی » حمایت امارات از مواضع آمریکا و اظهارات “پامپئو” در قبال ایران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۹:۲۸

 کد خبر: 17414
 210 بازدید

حمایت امارات از مواضع آمریکا و اظهارات “پامپئو” در قبال ایران


حمایت امارات

حمایت امارات از مواضع آمریکا در برابر ایران امروز دوشنبه انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجی امارات از مواضع آمریکا و اظهارات “مایک پامپئو” در قبال ایران حمایت کرد . وی این حمایت را در پست توئیتریش بدین شرح منتشر کرد: اظهارات و مواضع پامپئو وزیر خارجه آمریکا در رابطه با ایران کاملا دقیق […]

حمایت امارات از مواضع آمریکا در برابر ایران

امروز دوشنبه انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجی امارات از مواضع آمریکا و اظهارات “مایک پامپئو” در قبال ایران حمایت کرد . وی این حمایت را در پست توئیتریش بدین شرح منتشر کرد: اظهارات و مواضع پامپئو وزیر خارجه آمریکا در رابطه با ایران کاملا دقیق است و استراتژی در نظر گرفته شده توسط پامپئو در نتیجه رفتارهای ایران در منطقه است.

وی در ادامه اظهار کرد: ایران به حاکمیت و امور داخلی کشورهای دیگر منطقه احترام نمی گذارد و پس از توافق هسته ای بیش از پیش به این رفتار ادامه داده است. وقت آن رسیده است که ایران بفهمد رفتار قبلی اش برای دیگر کشورها قابل قبول نیست.

در این میان نیز وزیر خارجه رژیم آل خلیفه نیز از اظهارات وزیر خارجه پشتیبانی و حمایت کرد.

علاوه بر این وزیر خارجه بحرین و نتانیاهو نیز از مواضع وزیر خارجه آمریکا حمایت کردند.

وزیر خارجه آمریکا امروز دوشنبه در یک سخنرانی ضمن تشریح مسیر دیپلماتیک جدید آمریکا در برابر ایران و تهدید به اعمال فشارهای مالی بی‌سابقه، ۱۲ شرط واشنگتن برای توافق جدید با تهران را مطرح کرد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بین المللی
ارسال دیدگاه