خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی جهان » دسترسی عمومی به جام جهانی فوتبال در ورزشگاه بازی ایران و مراکش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۵

 کد خبر: 18711
 109 بازدید

دسترسی عمومی به جام جهانی فوتبال در ورزشگاه بازی ایران و مراکش


جام جهانی فوتبال

دسترسی عمومی به جام جهانی فوتبال به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ امروز (سه‌شنبه) در محفظه مخصوصی در ورزشگاه سن پترزبورگ مورد بازدید عمومی قرار می‌گیرد. در نشست خبری روز گذشته سازمان‌دهندگان تور جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مارکو ماترازی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا […]

دسترسی عمومی به جام جهانی فوتبال

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ امروز (سه‌شنبه) در محفظه مخصوصی در ورزشگاه سن پترزبورگ مورد بازدید عمومی قرار می‌گیرد. در نشست خبری روز گذشته سازمان‌دهندگان تور جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مارکو ماترازی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا از نمایش آن برای هواداران فوتبال در ورزشگاه سن پترزبورگ خبر داده شد.

عصر امروز هر هوادار فوتبالی می‌تواند با تماشای جام جهانی فوتبال از نزدیک عکس فراموش‌نشدنی با آن بگیرد. قرار است برای برقراری نظم بیشتر صف‌هایی جلوی ورزشگاه سن پترزبورگ تشکیل شود و هواداران فوتبال در سریع‌ترین زمان ممکن و به نوبت جام جهانی ۲۰۱۸ را از نزدیک تماشا کنند. این جام ۱۲ خرداد در ایستگاه پایانی تور روسیه به مسکو انتقال داده می‌شود.

جام جهانی فیفا جایزه اصلی قهرمان این رقابت‌ها است که هر چهار سال یک‌بار برگزار خواهد شد. البته این جام همیشه نزد فیفا باقی می‌ماند. جام جهانی از طلای خالص ساخته شده و از دو عنصر انسانی که کره زمین را در دستان خود قرار دارند تشکیل شده است. طبق قوانین فیفا فقط تیم قهرمان و سران کشورها حق لمس جام جهانی فوتبال را دارند.

روسیه برای نخستین بار در تاریخ جام جهانی فوتبال میزبانی این رقابت‌ها را در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال جاری بر عهده خواهد داشت. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار ورزشی جهان
ارسال دیدگاه