خبرهای ویژه

» اخبار روز » ۱۸۹هزار دلار برای عکس گرفتن با ترامپ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۶:۵۴

 کد خبر: 17591
 222 بازدید

۱۸۹هزار دلار برای عکس گرفتن با ترامپ


عکس با دونالد ترامپ

عکس ۱۸۹ هزار دلاری “جورج نادر” بازرگان “لبنانی – آمریکایی” و مشاور ولیعهد امارات در ازای عکس گرفتن با ترامپ  ۱۸۹ هزار دلار به حزب جمهوریخواه کمک مالی کرده است. به گزارش عصرایران به نقل از آسوشیتدپرس، نادر ۵۸ ساله در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۷ در گردهمایی ملی جمهوریخواهان در شهر دالاس ایالت تگزاس آمریکا با […]

عکس ۱۸۹ هزار دلاری

“جورج نادر” بازرگان “لبنانی – آمریکایی” و مشاور ولیعهد امارات در ازای عکس گرفتن با ترامپ  ۱۸۹ هزار دلار به حزب جمهوریخواه کمک مالی کرده است.

به گزارش عصرایران به نقل از آسوشیتدپرس، نادر ۵۸ ساله در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۷ در گردهمایی ملی جمهوریخواهان در شهر دالاس ایالت تگزاس آمریکا با دونالد ترامپ عکس یادگاری گرفته است.

عکس جورج نادر با ترامپ در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۷ و در حاشیه کنگره ملی جمهوریخواهان در شهر دالاس/ آسوشیتدپرس

این چهره بدنام و پشت پرده در سیاست خاورمیانه عربی، در اوت سال ۲۰۱۶ و ۳ ماه پیش از انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهوری آمریکا نیز در جلسه ای در برج ترامپ در نیویورک با پسر او ملاقات کرده بود.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، سرویس مخفی آمریکا در حاشیه کمیته ملی جمهوریخواهان در دالاس تگزاس با ملاقات جورج نادر با ترامپ مخالفت کرده بود اما نادر از طریق یکی از شرکای تجاری خود که از کمک دهندگان مالی به حزب جمهوریخواه است با پرداخت کمک مالی ۱۸۹ هزار دلاری به حزب جمهوریخواه، موفق به گرفتن یک عکس یادگاری با ترامپ شده است.

خبرگزاری الجزیره قطر نیز ماه گذشته گزارشی مفصل از پرونده های سابق جورج نادر در اروپا و آمریکا منتشر کرده است. در یکی از این موارد وی در سال ۲۰۰۳ در جمهوری چک به اتهام سوء‌استفاده جنسی از پسربچه های زیر سن قانونی و انتشار مطالب پورنوگرافیک از کودکان به یک سال زندان در شهر پراگ محکوم شده. او پس از آزادی از زندان، از جمهوری چک اخراج شده است.

بر اساس این گزارش نادر در دهه ۱۹۸۰ میلادی نیز در آمریکا پرونده هایی درباره پورنوگرافی از کودکان داشته است.

جورج نادر پس از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز به همراه اریک پرنس – کارشناس فضای مجازی اسراییلی- با جرد کوشنر داماد ترامپ و استیو بنن مشاور مستعفی او در کاخ سفید ملاقات کرده است.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا نیز دو روز پیش در گزارشی از ملاقات جورج نادر به عنوان نماینده ویژه ولیعهدان سعودی و امارات با پسر ارشد ترامپ ۳ ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ پرده برداشت. بر اساس این گزارش موضوع و دستور اصلی این جلسه ارایه پیشنهاد کمک مالی ولیعهدان سعودی و امارات به ستاد انتخاباتی ترامپ بوده است. یکی از وکلای “دونالد ترامپ جونیور”- پسر ارشد ترامپ- با تایید انجام این ملاقات مدعی شده که فرزند ترامپ با پیشنهاد فرستاده ولیعهدان سعودی و امارات برای ارایه کمک مالی به ستاد ترامپ موافقت نکرده است.

همچنین و بر اساس این گزارش “جورج نادر” از جمله چهره های پشت پرده است که تلاش دارد به نیابت و واسطه گری از سوی دولت های سعودی و امارات سیاست خارجی دولت ترامپ را علیه جمهوری اسلامی ایران خط و جهت دهد.

در ژانویه ۲۰۱۸ رابرت مولر مامور تحقیق پرونده بررسی نفوذ کشورهای خارجی در ستاد انتخاباتی ترامپ، جورج نادر را در لیست اتهام قرار داد. اتهام او ارایه کمک مالی دولت امارات متحده عربی به ستاد انتخاباتی ترامپ است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار روز , اخبار سیاسی
ارسال دیدگاه