خبرهای ویژه

» اخبار روز » مسدود شدن حساب های ۴ فوتبالیست و هنرپیشه توسط پلیس تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۴

 کد خبر: 17443
 237 بازدید

مسدود شدن حساب های ۴ فوتبالیست و هنرپیشه توسط پلیس تهران


مسدود شدن حساب های 4 فوتبالیست و هنرپیشه

مسدود شدن حساب های ۴ فوتبالیست و هنرپیشه در روز گذشته این روزها با گسترده شدن شبکه های اجتماعی، دیدن پست های ناراحت کننده و پرسوز و گداز از افراد نیازمند و قرارگیری یک شماره حساب در انتهای پست تصویری آشنا برای همه ماست . اما این موضوع از آنجایی ناراحت کننده می شود که […]

مسدود شدن حساب های ۴ فوتبالیست و هنرپیشه در روز گذشته

این روزها با گسترده شدن شبکه های اجتماعی، دیدن پست های ناراحت کننده و پرسوز و گداز از افراد نیازمند و قرارگیری یک شماره حساب در انتهای پست تصویری آشنا برای همه ماست . اما این موضوع از آنجایی ناراحت کننده می شود که برخی از افراد معروف با استفاده از اعتماد مردم این مبالغ را جمع آوری می کنند ولی در زمان مناسب به آنان نمی رسانند.

وجود این پست ها در هنگام وقوع زلزله در کرمانشاه پررنگ تر شد. به صورتی که افراد زیادی به بهانه کمک به مردم کرمانشاه مبالغ زیادی را جمع آوری کردند، اما هیچ خبری از سرنوشت پول های جمع آوری به دست نرسید. البته در این بین بودند کسانی که به خوبی این کمک ها را برای مردم ارسال کردند.

بروز همین اتفاقات باعث شد که در روز گذشته پلیس تهران حساب سه بازیگر و یک فوتبالیست که اقدام به جمع آوری کمک کرده بودند را مسدود کنند. نبود ساز و کار نسبت به ارسال میزان واریزی کمک های مردمی و همچنین ناتوانی در پیگیری هزینه های واریز شده و محل هزینه کرد آن ها این مسئله را بیش از پیش مهم می کند.

سرهنگ کاظمی، رئیس پلیس فتای تهران در این باره بیان می کند: تعداد زیادی از سلبریتی هایی که اقدام به جمع آوری کمک های نقدی می کردند فاقد مجوز هستند. از طرفی پیگیری پلیس برای بررسی فعالیت های آنان بسیار زمان بر و وقت گیر است . همچنین تا به امروز هیچ شکایتی نسبت به این افراد ثبت نشده است تا بتواند این افراد را مورد مواخذه قرار دهد.

پس باید یک سیستم حمایتی وظیفه بررسی این قبیل موارد و اعطای مجوز را به این افراد بر عهده گیرد تا به این ترتیب از کلاهبرداری برخی از آنها جلوگیری کرده. در این بین می توان با بررسی ها ، روند رسیدن این کمک ها به افراد نیازمند پیگیری شده و به اطلاع افراد برسد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار روز , بازیگران
ارسال دیدگاه