خبرهای ویژه

» بازیگران » واکنش بازیگران به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۲۳:۵۸

 کد خبر: 18212
 137 بازدید

واکنش بازیگران به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی


درگذشت ناصر ملک مطیعی و واکنش بازیگران به گزارش خبرآنلاین، ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران بامداد روز شنبه پنجم خرداد پس از مدت‌ها بیماری، در ۸۸ سالگی دارفانی را وداع گفت. او که متولد ۱۳۰۹ در تهران بود، به ایفای نقش در حدود ۱۰۰ فیلم‌ و سریال در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی […]

درگذشت ناصر ملک مطیعی و واکنش بازیگران

به گزارش خبرآنلاین، ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران بامداد روز شنبه پنجم خرداد پس از مدت‌ها بیماری، در ۸۸ سالگی دارفانی را وداع گفت.

او که متولد ۱۳۰۹ در تهران بود، به ایفای نقش در حدود ۱۰۰ فیلم‌ و سریال در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت که مشهورترین آن نقش داش فرمون در «قیصر» بود. ملک مطیعی پس از انقلاب هم در سال ۹۲ فرصت بازی در فیلم «نقش نگار» علی عطشانی پیدا کرد.

درگذشت این هنرمند سرشناس موجب ناراحتی و تاثر مردم و اهالی سینمای ایران شد و بازیگران و چهره های سرشناس هم با انتشار پست هایی در صفحات شان در فضای مجازی به این حادثه تلخ واکنش نشان دادند.

پرویز پرستویی با انتشار عکسی از ناصر ملک مطیعی نوشت: «انالله و اناالیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر، دقایقی پیش ناصر ملک مطیعی، بعد از تحمل مدت ها بیماری و نامهربانی، ستاره ماندگار سینمای ایران دار فانی را وداع گفت. درگذشت این هنرمند عزیز را به خانواده محترمش و جامعه هنری بخصوص هنرمند در غربت بهروز وثوقی تسلیت میگویم. قیصر داداش فرمونت رفت.»

ناصر ملک مطیعی

باران کوثری هم از جایگاه ملک مطیعی نوشت: «فرمون فرمون که می‌گن این آقاست …سلطان این آقاست، استاد این آقاست
جاودان که می‌گن این آقاست. هرجا که باشه، یه مرد بود ، یه مرد …»

ناصر ملک مطیعی

مهناز افشار با بازنشر توییت خود را در اینستاگرام خطاب به بهروز وثوقی (قیصر) نوشت: قیصر داش فرمونت هم رفت.

ناصر ملک مطیعی
رضا گلزار هم عکسی از خود و ملک مطیعی را به اشتراک گذاشت و نوشت: «افسوس و حسرتی فراوان برجا ماند برای ناصر خان که مردانگی را تعریف بود.»

ناصر ملک مطیعی

رامبد جوان هم از حسرت نبود ناصر ملک مطیعی نوشت.

ناصر ملک مطیعی

رضا عطاران هم این چنین در توصیف ملک مطیعی نوشت: «بزرگ سینمای ایران، ناصر خان ملک مطیعی ماندگار خواهد ماند در قلب مردم برای همیشه.»

ناصر ملک مطیعی

نوید محمدزاده هم عکسی از ملک مطیعی و فردین را به اشتراک گذاشت.

ناصر ملک مطیعی

حمید فرخ نژاد هم نوشت: «دلشکسته رفتی فرمون خان.»

ناصر ملک مطیعی

سحر دولتشاهی هم اینطور از ملک مطیعی یاد کرد: «روحتون شاد، این همه سال ممنوعیت ذره ای از محبت و ارادت ما به شما کم نکرد. عزت آدما دست خداست. سفر به سلامت.»

ناصر ملک مطیعی


برچسب ها : ,
دسته بندی : بازیگران
ارسال دیدگاه