خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » کی‌روش می‌خواهد ایران را صدرنشین نگه دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۷

 کد خبر: 21069
 182 بازدید

کی‌روش می‌خواهد ایران را صدرنشین نگه دارد


کی‌روش می‌خواهد ایران را صدرنشین نگه دارد سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تحلیل و بررسی شرایط ایران پرداخت. به گزارش ایلنا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی را درباره وضعیت ایران و کارلوس کی روش پیش از دیدار با اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نوشت که به شرح زیر است:کارلوس کی روش کسی نیست که […]

کی‌روش می‌خواهد ایران را صدرنشین نگه دارد

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تحلیل و بررسی شرایط ایران پرداخت.

به گزارش ایلنا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی را درباره وضعیت ایران و کارلوس کی روش پیش از دیدار با اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نوشت که به شرح زیر است:کارلوس کی روش کسی نیست که به گذشته فکر کند. سرمربی ایران در حال برنامه ریزی است تا تیمش را صدرنشین گروه دوم جام جهانی نگه دارد. ایران با گذشت دور اول بازی ها موفق شد صدرنشین جدول شود. ایران موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل مراکش به پیروزی برسد و اسپانیا و پرتغال نیز به نتیجه تساوی ۳ بر ۳ رضایت دهند تا ایران صدرنشین گروه دوم شود.

تیم ملی ایران در بازی بعد با قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ بازی دارد که در دیدار اولش با درخشش رونالدو که پرتغال را از شکست نجات داد، به نتیجه تساوی رضایت داد. البته کی روش نگران بازی با اسپانیا نیست و فقط تمرکزش روی تیم خودش است. او تاکید کرده که صدرنشینی را از دست نمی دهند بلکه تلاش می کند تا گامی رو به جلو داشته باشند و به مرحله بعد صعود کند.

کی روش که برای دومین بار متوالی ایران را به جام جهانی رسانده ، گفت: جایگاه اول در گروه فروشی نیست و اجاره هم نمی دهیم. اسپانیا تیم خوبی است اما ما می خواهیم صدرنشین بمانیم.

پیروزی ایران برابر مراکش دومین برد تاریخ این کشور در جام جهانی است. این یعنی کی روش در ذهنش در حال برنامه ریزی برای بازی با اسپانیا است.

کی روش پس از پیروزی مقابل مراکش گفت: اگر دیدار با مراکش به منزله فینال جام جهانی برای ما بود، بازی با اسپانیا برای ما مثل فینال دنیا است.

پیروزی ایران در برابر به مراکش باعث شد تا در کل ایران جشن و پایکوبی برپا شود. تیم ملی ایران اکنون با امید بیشتری پس از اخراج لوپتگی از تیم ملی اسپانیا و جانشین شدن هیرو، وارد رقابت خواهد شد. با چشم پوشی از این موضوع نمی توان برتری اسپانیا را انکار کرد. چون آنها در بازی اول دوبار از پرتغال عقب افتاد ولی با شایستگی بازی را برگرداندند و حتی جلو افتادند. با این وجود ایران نشان داده است که تا سوت پایان بازی توقف ناپذیر است. آنها تلاش زیادی مقابل مراکش کردند و در نهایت با گل به خودی عزیز بوحدوز پیروز میدان شدند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی , اخبار ورزشی جهان
ارسال دیدگاه