خبرهای ویژه

» فناوری » سامسونگ Galaxy Note 9 را با ۸ گیگ RAM و ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی روانه بازار خواهد کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۳

 کد خبر: 18714
 283 بازدید

سامسونگ Galaxy Note 9 را با ۸ گیگ RAM و ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی روانه بازار خواهد کرد


Galaxy Note 9

Galaxy Note 9 به زودی روانه بازار خواهد شد نت نوشت : پس از شکست مفتضحانه پروژه Galaxy Note 7 در سال ۲۰۱۶، کمپانی سامسونگ به سرعت در پی جبران این ناکامی با معرفی فبلت Galaxy Note 8 برآمد. حال امسال نوبت به Galaxy Note 9 رسیده و با نزدیک شدن به زمان معرفی این […]

Galaxy Note 9 به زودی روانه بازار خواهد شد

نت نوشت : پس از شکست مفتضحانه پروژه Galaxy Note 7 در سال ۲۰۱۶، کمپانی سامسونگ به سرعت در پی جبران این ناکامی با معرفی فبلت Galaxy Note 8 برآمد. حال امسال نوبت به Galaxy Note 9 رسیده و با نزدیک شدن به زمان معرفی این گوشی، اخبار شایعات درباره ی ویژگی های فنی و ظاهری آن هم افزایش یافته است. اخبار جدید حاکی از آن است که Galaxy Note 9 احتمالا با ۸ گیگ RAM و ۵۱۲ گیگ حافظه ی داخلی روانه بازار خواهد شد.

 

Galaxy Note 9

به گفته ی GSMArena، این ادعا از توییتر UniverseIce برداشت شده که دارای رکورد نسبتا مناسب و معقولی در درست بودن ادعاهایش در ارائه ی این مدل جزئیات می باشد: “اگر خوش شانس باشیم، Galaxy Note 9 را با ۸ گیگ RAM و ۵۱۲ گیگ حافظه ی داخلی تجربه خواهیم کرد.”

تا به الان، شایع ترین احتمالی که درباره ی ویژگی های این گوشی شنیده شده، معرفی آن با ۶ گیگ RAM و ۲۵۶ گیگ حافظه ی داخلی بوده است. حال با توجه به گفته ی UniverseIce می توان امیدوار بود که سامسونگ در پی انجام کاری بزرگ تر می باشد. البته باید این احتمال را داد که سامسونگ فبلت جدید خود را در انواع مختلف با مشخصات فنی و قیمت های مختلف برای نقاط مختلف دنیا ارائه کند.
تا کنون، ما شایعات دیگری مبنی بر وجود اسکنر اثر انگشت درون صفحه ای و Bixby 2.0 در Galaxy Note 9 را شنیده بودیم. این شایعات توسط خود کمپانی سامسونگ هم تایید شده اند. اگرچه، چون این شایعات جدید درباره رم و حافظه داخلی Note 9 هنوز به تایید رسمی این کمپانی کره ای نرسیده است، بنابراین درباره آن ها باید با احتیاط سخن گفت. باید تا اوت ۲۰۱۸ (مرداد ۱۳۹۷) که زمان احتمالی معرفی Galaxy Note 9 می باشد صبر کنیم. تا آن زمان احتمالا ویژگی های بیشتری از این پرچمدار جدید کره ای فاش خواهد شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : فناوری
ارسال دیدگاه